На "стометрівці" одеський благодійний фонд збирав гроші. Люди викликали поліцію

news-image: На "стометрівці" одеський благодійний фонд збирав гроші. Люди викликали поліцію
Вже кілька днів в центрі Франківська на "стометрівці" працюють вуличні музиканти, які нібито збирають кошти на лікування дітей.

Втім, не всім до вподоби така співоча благодійність, адже співаки для кращого ефекту використовують підсилювачі звуку. Тож хтось іж мешканців прилеглих будинків сьогодні, 9 липня викликав поліцію. Про це в мережі повідомив франківець Богдан Досюк.

На місця побувала і кореспондентка Бліц-Інфо, та музики, які нібито працюють від благодійної організації "Благодійний фонд "Спарта"  після спілкування з поліцейськими швидко зібрали речі і пішли геть.

Як виявилось, благодійна організація "БФ Спарта" зареєстрована в Одесі три місяці тому, засновником є Дрямов Андрій Володимирович. На благодійну організацію в судовому реєстрі є 11 господарських та цивільних справ. Варто зауважити, що Дрямов також є засновником чи керівником ще однієї благодійної організації "Благодійний фонд "Благе діяння" та ГО "СПІВРОБІТНИКІВ-ВЕТЕРАНІВ І ПЕНСІОНЕРІВ ПРАВООХОРОННИХ ТА ПРАВОЗАХИСНИХ СЛУЖБ "ЛІГА-ПІВДЕНЬ-2019".

Що ж стосується дитини, на яку збирають кошти Марії Щеглової, то остання згадка про збір коштів для дівчинки датується листопадом минулого року. Важливо є і те, що на початку червня ці благодійники встигли засвітитися в Полтаві, де люди також викликали поліцію. Окрім того, за словами відомої волонтерки Оксани Вандич, з Коломиї цей благодійний фонд також попросили поїхати.

Фото Bodya Dos


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.07.2019 15:34
загрузка...