Охоронця наркоплантації на Косівщині взяли під варту з можливістю застави


Сьогодні, 13 вересня в Івано-Франківському міському суді обирають запобіжний захід трьом фігурантам справи, які мають відношення до плантації марихуани на Косівщині

Як раніше повідомлялось, поліція затримала підприємця, який підписував договір, охоронця і агронома.

Спершу запобіжний захід обирали 26-річному охоронцю Миколі Шкрібляку із села Яворів Косівського району, інформує кореспондента Бліц-Інфо.

Підозрюваний — раніше не судимий, проживає з мамою, розлучений, має трирічну доньку. Прокурор Боровик просив суд застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави - 5 017 500 гривень.

«Особа підозрюється у свідомому посіві, зберіганні та вирощенні марихуани. Перебуваючи на волі він може впливати на свідків з метою уникнення відповідальності», - наголошує прокурор.

У свою чергу, сторона захисту зазначила, що чоловік не буде переховуватись від слідства, бо має трирічну доньку. Також адвокат додав, що підозра є необґрунтованою. Мовляв, прикарпатець не має ніякого зв’язку з посівом та вирощуванням марихуани.

«Мій підзахисний працював різноробочим, виносив сміття. Захист вважає, що підозра не обґрунтована та не доведена. У нього трирічна родина, міцні сімейні зв’язки не дозволяють йому переховуватись від слідства. Тому прошу у суду домашній арешт»,- зазначає адвокат.

Підозрюваний теж просив у суду домашній арешт та повторював, що ні в чому не винен.

«Я ні про що не знав, я вивозив сміття, замітав і прибирав. Прошу домашній арешт, бо у мене дитина та мати-пенсіонерка»- пояснює охоронець.

Заслухавши сторони, суддя відправилась у нарадчу кімнату. Повернувшись, суд вирішив задовольнити клопотання прокурора та обрати запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 5 мільйонів 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, днями у селі Стопчатів Яблунівської ОТГ викрили плантацію марихуани на території близько 4 гектарів. Під час обшуку вилучили майже 100 000 рослин коноплі, більше 500 кг висушених суцвіть, понад 400 кг мелених невисушених суцвіть, 140 кг сухого листя коноплі, майже 100 кг суцвіть та листя коноплі. загальна вага вилученої марихуани становить 1200 кг. Вартість виготовленого з цієї сировини наркотику на чорному ринку становила б понад 50 мільйонів євро.

Читайте нас в FacebookTelegramта InstagramТільки найважливіші новини!