Півроку співпраці: Франківцям розповіли про успіхи молодіжних радників поліції

news-image: Півроку співпраці: Франківцям розповіли про успіхи молодіжних радників поліції
Сьогодні, 8 листопада в Івано-Франківську презентували результати піврічної співпраці над формуванням локальних офісів Молодіжних Радників Поліцейських при училищах і коледжах міста.

За словами організаторів, до співпраці на конкурсних засадах було відібрано 48 найбільш мотивованих студентів з одинадцяти училищ і коледжів міста, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Проект має на меті налагодити комунікацію та довірливі стосунки між патрульною поліцією та молоддю й показати роботу поліції зблизька. Начальник управління патрульної поліції Олег Костенко, зазначає, що на сьогодні - це дуже важливо.

"Патрульна поліція на 90% створена з молодих людей. В більшості - це люди, які не мали відношення до неї. У нас є бажання разом з молоддю, яка ще навчається, створювати аналогічні проекти. Сподіваюсь аналогічні проекти будуть і в майбутньому",- каже поліцейський.

На заході розповіли, що кожен етап проекту супроводжували педагоги. За півроку вдалося провести тренінги, де студенти обговорювали права людини, стереотипи, упередженість, дискримінацію. Зокрема, молодь більше дізналася про роботу поліції під час літнього таборування у горах.

За короткий період молоді люди вивчили структуру поліції, взяли участь у майстер-класах від різних підрозділів, навчилися надавати невідкладну домедичну допомогу, відвідали управління патрульної поліції та вже встигли поділитися своїм досвідом з колегами з Луганської області.

Як зазначила керівниця проекту ГО "Молода Просвіта" Євгенія Бардяк, молодь - це агенти ЗМІ, які нестимуть ту інформацію, яка буде важлива для суспільства.

"Це і про вплив вживання алкоголю, куріння, наркотиків, небезпек торгівлі людьми, правила дорожнього руху, а також молодь інформуватиме людей про цікаві акції та майстер-класи, які допомагатимуть зрозуміти роботу поліцейського",- пояснює Бардяк.

За словами організаторів, ще одна місія проекту – це мережування між навчальними закладами міста, налагодження комунікації та згуртування молоді. Цьому сприяли похід в гори, перегляд сучасного українського кіно, спільні чаювання.

На презентації показали відзнятий соціальний відеоролик за участю молодіжних радників поліцейських. Крім того, учасники проекту отримали у подарунок футболки та сертифікати.

До теми: У Франківську завершився табір для Молодіжних радників поліцейських

В Івано-Франківську навчають молодіжних радників поліції


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.11.2018 14:52
загрузка...