Прикарпатців просять допомогти купити візок для дівчини з ДЦП, яку доглядає бабуся

news-image: Прикарпатців просять допомогти купити візок для дівчини з ДЦП, яку доглядає бабуся
Тетяна, проживає вона в Маняві, в неї складна, вроджена форма ДЦП, їй 20 років. Доглядає за нею бабуся,віком 78 років, мати - відмовилася від неї.

Хатина знаходиться в горах, бабуся, яка має 78 років доглядає Тетяну та має ще господарку. За Танею доглядає дуже добре, як може намагається полегшити її біль. Найбільше вразило те, що коли бабця йде в поле пасти корову, то Таню вимушена брати з собою, адже залишити її немає на кого. Як вона це робить, це не передати простим текстом, розповідають волонтери  Благодійна організація "Час добра та милосердя".

Бабуся садить Таню на саморобний візок, тягне до поля, там перевертає її на траву, на покривало, та таким чином випасає свою корову... З Києва їм держава надала новий, інвалідний візок, але він не підходить, бо там вузькі передні колеса і бабця не може ним їхати у поле.

"Ми знайшли потрібний візок, який держава не може надати, бо немає таких, а для бабусі він якраз добрий, бо усі 4 колеса - однакові, і для родини став би незамінним помічником, але ціна його - 27.000 грн... Це спеціальний, реабілітаційний візок, для дітей з ДЦП. Так, сума захмарна, але якщо ми, усі разом, відгукнемося, то нам вдасться сотворити чудо. Так, саме чудо, бо для бабусі, яка все життя так важко працює та не покидає своєї онуки, це буде величезний дарунок та допомога!", - просять волонтери.

Наразі вдалося зібрати 11 550 грн. з необхідних 27 000 грн. Тому волонтери просять всіх небайдужих допомогти хоч кількома гривнями.

Також родині необхідні памперси розміру ТЕНА "М".

Кошти можна перевести на рахунок з поміткою: "Візок"

Карта ключ до рахунку - 

5169 3305 1633 7117 Кушніренко Валерія.

Тел. 095 030 14 29 - куратор родини, Кушніренко Валерія


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.02.2019 15:34
загрузка...