Служба судової охорони взяла під охорону перший будинок правосуддя на Прикарпатті

news-image: Служба судової охорони взяла під охорону перший будинок правосуддя на Прикарпатті
У п'ятницю, 15 листопада в Івано-Франківському міському суді відбулось офіційне передання судових приміщень під охорону співробітників Територіального управління судової охорони.

Віднині працівники служби охорони охоронятимуть Івано-Франківський апеляційний суд, Івано-Франківський міський суд та Територіальне управління ДСА в Івано-Франківській області, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Перед нами стоїть важливе завдання — охорона судів, працівників судів та учасників судового процесу. Суспільство чекає від нас дієвих заходів із забезпечення охорони та громадської безпеки в судах. Захищаючи суддю та учасників судового процесу, ми захищаємо верховенство права", - наголосив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області Андрій Маланій.

Служба судової охорони здійснюватиме підтримку громадського порядку в суді, припинятиме прояви неповаги до суду, а також охоронятиме приміщення суду, органів та установ системи правосуддя, виконуватиме функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу в суді.

За словами, голови Івано-Франківського міського суду Тараса Антоняка, створення Служби судової охорони було на часі. Як відомо, раніше охорону та конвоювання здійснювали військові.

"Аналогічні служби охорони працюють у судах багатьох розвинутих країн, а в Україні створення такої служби стало можливе завдяки канадським партнерам у рамках здійснення судової реформи", - зауважив Антоняк.

Наразі у складі Служби судової охорони перебуває 68 осіб, серед них 32 співробітники, 17 молодшого складу і 15 старшого, і 36 працівників.

Нагадаємо, вже з 2020 року функції охорони всіх органів судової влади покладуть на Службу судової охорони. 

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.11.2019 12:12
загрузка...