Стали відомі подробиці отруєння підлітків у Ворохті

news-image: Стали відомі подробиці отруєння підлітків у Ворохті
У середу, 22 січня до інфекційного відділення Яремчанської центральної міської лікарні госпіталізовано 6 осіб зі скаргами на підвищення температури тіла, блювоту, пронос.

Як повідомляє Державна установа «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» груповий осередок гострої кишкової інфекції зареєстрований в cмт. Ворохта, Яремчанської міської ради.

Попередній діагноз у підлітків - «Харчова токсикоінфекція». Захворілі, студенти Київського національного торговельно-економічного університету, відпочивали в приватній садибі «Гуцульська садиба». 

Напередодні студенти харчувались в оселі за місцем проживання та готували їжу самостійно. Їли картопляне пюре, салат із буряка, вареники, відбивні, котлети та шашлик.

Як розповів UA:Карпатам головний лікар Яремчанської ЦМЛ Олександр Соколюк, стан дітей задовільний.

 "Є шестеро осіб 16-17 років з Київської області. У лікарню потрапили вчора з Ворохти: 4 – під ранок, 2 – приблизно о 8-ій ранку. Їхній загальний стан задовільний". 

Фахівцями Надвірнянської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» проведено комплекс необхідних протиепідемічних заходів: обстеження  хворих та контактних осіб,  бактеріологічні обстеження на патогенну флору об'єктів довкілля в осередку інфекції,  заключну дезінфекцію. 

В осередку інфекції триває епідрозслідування.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.01.2020 13:12
загрузка...