Сич про події на Полтавщині: Українською свідомістю зманіпулювали, аби створити чергову міжусобицю між нами


Сьогодні, 21 лютого, в Івано-Франківську розпочалась 34 сесія обласної ради. Протягом засідання депутати планують розглянути 82 питання.

Втім, на початку голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич пригадав вчорашні протести у Нових Санжарах на Полтавщині, куди доправили евакуйованих з китайського Уханя людей.

"Зізнаюся, спочатку мене дуже розчарували події в Нових Санжарах, та й на Тернопільщині і Львівщині, де було таке сильне обурення проти своїх співгромадян. А куди ж їм діватися, як не повертатися додому, на рідну землю? Але потім я зрозумів, що немає чого нарікати на українців. Треба нарікати на тих, хто дуже вміло маніпулює українською свідомістю, аби створити чергову міжусобицю між українцями. Аби вчергове показати, що ми недонація, недодержава і не маємо права бути самодостатньою, незалежною державою. Аби скомпрометувати ті революційні шини, як засіб спротиву, та саму ідею революційного спротиву у день, коли ми згадуємо таку велику жертву наших Героїв. Спитаєте, кому вигідно? Вигідно Московщині - бо інформаційна агресія проти українського суспільства - це складова частина війни на ліквідацію Української Незалежності. Вигідно нинішньому політичному режимові младорегіоналів, який системно здійснює дискредитацію Майдану, його Героїв і Героїв сучасної антимосковської боротьби.
А хто сказав, що це не вигідно їм обом одночасно?!..

Тому давайте будемо свідомими та мудрими, і не ведімося на провокації ворогів. А сесію розпочнемо з хвилини мовчання за нашими Героями - Небесною сотнею та воїнами, які віддали своє життя за Україну. Слава Героям! Смерть ворогам!", - звернувся Олександр Сич.