У Цуцилові евакуйовують людей, аби відкачати газ з перекинутої цистерни

news-image: У Цуцилові евакуйовують людей, аби відкачати газ з перекинутої цистерни
Аварія трапилася у селі Цуцилів на автодорозі Н-09 «Мукачево-Львів» ввечері, 28 грудня.

Там з’їхав в кювет та перекинувся вантажний автомобіль «SCANIA», що належить мережі автозаправок «ОККО» з цистерною для перевезення газу на 20 тонн, пише Бліц-Інфо з посиланням на управління цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.  

"До ліквідації наслідків було залучено рятувальників з Надвірної, групу рятувальних робіт АРЧ АРЗ СП «САРМ-Л», газорятувальний взвод Надвірна з охорони ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», чергову зміну ОКЦ  управління ДСНС в області, МОГ Надвірнянського райвідділку", - інформує пресцентр прикарпатських рятувальників.

На момент прибуття підрозділів витоку газу не було, рятувальники від’єднали клеми АКБ автомобіля та подали ГПС-600 для створення пінної подушки. А також,  провели заміри на загазованість та огородили місця події.

Про аварію також повідомили жителів п’ятнадцяти житлових будинків, в яких проживає сорок людей (радіус оповіщення 200 метрів від місця події).

На місці події для забезпечення безпеки від УДСНС в області виставлені два пости спостереження. Через кожні 2 години проводиться замір на загазованість. Рух автотранспорту не заблокований, забезпечення проїзду регулюється працівниками патрульної поліції. Організований штаб з ліквідації даної події та аварійно-рятувальні роботи з підіймання цистерни та ліквідації наслідків ДТП. На час проведення робіт місцевих жителів, що проживають в радіусі 200 метрів від місця події евакуюють до родичів та знайомих. Рятувальники планують використати автокран КТА-25, ще один мають надати від мережі АЗС «ОККО». Також шукають автоцистерну для відкачування газу. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.12.2019 09:08
загрузка...