У День захисника у Франківську збиратимуть гроші на подарунки сиротам


Про це розповіли під час пресконференції з приводу проведення акції «Допомога твоя — найсильніша зброя!», що приурочена Святу Покрови та Дню захисника України.

Акція розпочнеться 11жовтня о 17 годині і щодня з 14 до 20 години до 14 жовтня біля Ратуші буде діяти благодійний ярмарок, виступатимуть музиканти, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами голови ГО «Об’єднання воїнів та волонтерів «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ» Романа Дорожківського, це вже 4 акція. Під час її проведення будуть виступи рок-гуртів, майстер-класи, частування ветеранів УПА та АТО кулішем і багато іншого. На площі встановлять ящики для збору коштів.

"Хочемо гарно привітати діток, батьки яких загинули на війні зі святом Миколая. Спочатку планували збирати допомогу для армії, але оскільки підписаний незрозумілий указ і не знати, що зараз буде на фронті, ми вирішили зробити приємне діткам. В нас є 42 дитини напів-сироти. На світанку 19 грудня ми вдягнемося в камуфляжні костюми Миколая і роз'їдемося по всій області та привітаємо кожну дитинку зі святом. Плануємо, що діти напишуть листи, а ми втілимо їхні мрії",- каже Дорожківський.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, на 14 жовтня в Івано-Франківську заплановано багато цікавих заходів. Паралельно з акцією буде проходити "Осіння ярмарка".

"Кожен зможе долучитися до доброї справи - збору коштів для дітей, батьки яких нагинули в АТО. Загалом в місті буде понад 40 заходів: фотовиставки в тролейбусах і автобусах, фестивалі, концерти", - анонсував мер.

Як зауважив під час прес-конференції доброволець, музикант гурту "Кораллі" Мишко Адамчак, вони вже не вперше долучаються до цієї акції.

"Мистецькі люди і музиканти мають всіляко сприяти нашому зміцненню і підтримці кожного воїна, який повернувся. Наш фронт тепер - культурний. На сцені будуть звучати українські патріотичні пісні, які підніматимуть настрій і надихатимуть всіх присутніх", - розповів музикант.