У франківській школі після капітального ремонту відкрили актову залу

news-image: У франківській школі після капітального ремонту відкрили актову залу
На честь капітального ремонту актової зали в івано-франківській школі №18 влаштували концерт з урочистостями та перерізанням червоної стрічки.

Як розповів директор навчального закладу Дмитро Чміль, актова зала давно потребувала ремонту, адже за часи незалежності її жодного разу не ремонтували. А школі вже 37 років.

"Тут навчається 1600 учнів, діти дуже талановиті, щорічно влаштовуємо багато заходів та концертів. Саме звідси ми відпускаємо дітей у дорослий світ. Тож хотіли сучасну актову залу, аби було світло і затишно, адже це душа школи. Раді, що маємо доброго депутата від округу, бо всі за всі роки своєї каденції він про нас пам'ятає. Раніше завдяки обласній раді змогли замінити всі вікна та двері, замінили опалення. А минулого року наш депутат Ігор Дебенко посприяв у виділенні 700 тисяч гривень з обласного бюджету на капітальний ремонт актової зали", - каже керівник.

За словами директора школи, також цьогоріч  міськрада виділила 150 тисяч гривень на придбання стільців. Освітянин зізнається, що насправді ремонт провели минулого року, але до цього часу чекали на меблі. Тож тепер вирішили влаштувати маленьке свято.  Директор навчального закладу зауважує, що ремонт на актовій залі не завершується. Цього року у школі розпочали заміну освітлення в коридорах.

"Це нам теж виділили з обласного бюджету. Почали зі стелі, далі будемо робити стіни, ставити облицювальну плитку. Розпочали з другого поверху. А за кошти міського бюджету замінимо огорожу. Також плануємо ремонт харчоблоку та шкільної ідальні", - ділиться планами Дмитро Чміль. 

Тож до символічного перерізання стрічки запросили представників обласної та міської ради.

«За останні 3 роки з обласного бюджету Пасічна отримала 4 мільйони гривень, з них 18-а школа – понад 1 мільйон 200 тисяч. Зрозуміло, це гроші не Сича і не Дебенка. Це гроші обласного бюджету, це людські податки. Але саме від депутата залежить на що їх розподілять, чи зможе він переконливо аргументувати депутатському корпусу, чому ці гроші мають піти саме на цю потребу. І тут це справді заслуга Ігоря Дебенка, який настирливо відстоює потреби свого округу», – зазначив у коментарі журналістам голова облради Олександр Сич. 

Ігор Дебенко підкреслив, що це хоч і була його ініціатива, але заслуга всіх депутатів обласної ради, які розуміють потреби округу та підтримують їх голосування.

"Ця школа одна із найбільших у мікрорайоні, збільшується населення Пасічної, відповідно і ростуть потреби закладу. Під час чергового спілкування з паном Чмілем він озвучив таку потребу. Звідти й почався процес ремонту актової зали. Загалом на ремонт з обласного бюджету виділили 700 тисяч гривень", - зазначив депутат обласної ради Ігор Дебенко.

Натомість міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив школі сертифікат на купівлю комп’ютерної техніки та подякував області за підтримку.

"Цьогоріч бюджет освітньої галузі міста становись близько 780 мільйонів гривень, з них лише 360 мільйонів – державна субвенція. Решту місто має тягнути самотужки, отож, підтримка області дуже потрібна. Не кожен мікрорайон може потішитись такою гарною співпрацею депутатів різних рівнів. До того ж і сам директор дбає, аби школа ставала щороку кращою», – підсумував міський голова Руслан Марцінків. 

Наостанок на сцені оновленої зали діти демонстрували таланти - танцювали, співали та показували вміння в бойових мистецтвах. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.05.2019 16:12