У Франківську на фасаді будинку встановили пам'ятну дошку відомому хірургу

news-image: У Франківську на фасаді будинку встановили пам'ятну дошку відомому хірургу
Ще одна пам’ятна дошка з’явилась в Івано-Франківську. Сьогодні на фасаді будівлі на вул. Шевченка, 60 урочисто відкрили та освятили анотаційну таблицю видатному франківському лікарю Сергію Кахну.

Заслужений лікар України, хірург-новатор, головний хірург Івано-Франківської області, пан Сергії за роки професійної діяльності отримав 17 свідоцтв про впровадження раціоналізаторських ідей в хірургії. І, звісно ж, врятував не одне життя, йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

«Програма «Місто героїв» продовжується. Дуже багато достойних людей жило в нашому місці. І саме для них ми й задумували цей проект. Рідні пам’ятатимуть завжди, але завдяки анотаційній дошці про видатну постать дізнаються й інші. Дякую всім, хто ініціював встановлення та долучився», – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

За роки існування програми «Івано-Франківськ – місто героїв» відкрили вже понад сотню анотаційних дощок. Особливо варто відмітити, що громада сама звертається до міської ради з пропозиціями, кому ще встановити таблицю.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.04.2019 14:17
загрузка...