У Франківську стартував IV Міжнародний інвестиційно-економічний форум

news-image: У Франківську стартував IV Міжнародний інвестиційно-економічний форум
Сьогодні, 27 жовтня в Івано-Франківську стартував ІV Міжнародний інвестиційно-економічний форум "Партнерство і перспектива".

За словами заступника міського голови з економічних питань Богдана Білика, завдяки попереднім форумам Франківськ один із лідерів серед обласних центрів по залученню інвестицій. Адже майже 570 мільйонів доларів закладені в економіку Івано-Франківська, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Цьогорічний форум більш сконцентрований на залучення коштів у міське господарство.

«Зовнішні інвестиції – це дуже добре: створення робочих місць, зачислення в бюджет, але кошти потрібні і для внутрішніх програм – розвиток інфраструктури, забезпечення водою, теплом, на інші послуги. Сьогодні ми цілий розділ присвятили потенційним інвесторам, які очолюють фонди та готові з нами співпрацювати чи вже співпрацюють. Тому ми хочемо, вдосконалювати і сприяти розширенню існуючих інвестицій та залучати нові на вільні виробничі площі та земельні ділянки», - розповідає Богдан Білик.

На форум приїхали гості з Польщі, Литви, Естонії, Чехії, Молдови, Румунії. Це представники – інвестиційних компаній, міжнародно-технічної допомоги, консульств, посольств, керівники підприємств, громадських організацій. Загалом організатори очікують 300 учасників – це аудиторія, яка зацікавлена у розвитку Івано-Франківська.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків акцентував, що важливо показати в яких напрямках зараз розвивається місто.

«Ми хочемо мати екологічну промисловість, екологічне виробництво, ми хочемо розвиток ІТ-технологій. Ми бачимо, що розвиваються інноваційні виробництва та підприємства, малий та середній бізнес. Інвестиційний форум є площадкою для обміну досвідом», - зауважив міський голова.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.09.2018 10:49
загрузка...