В Івано-Франківську відкрилася виставка художника Євгена Григор’єва

news-image: В Івано-Франківську відкрилася виставка художника Євгена Григор’єва
У міському Центрі сучасного мистецтв відкрилася виставка графіки художника Євгена Григор’єва під назвою «Поганий переклад з англійської»

Це перша експозиція автора в Івано-Франківську. Про це йдеться на сторінці ЦСМ.

"Про ці твори непросто розказати словами... Особлива манера виконання, що разом із віршованими назвами створюють дуже виразні та емоційні образи на роботах Євгена - не залишать вас байдужими!", - зазначають у Центрі.

Автор ототожнює свої візуальні образи з мовою, і як перекладач, він намагається донести оточуючий  світ підвласними йому засобами.

«Назва мови, в цьому контексті, виступає як аллюзія до простоти. Але його праця завжди приречена, завжди буде недосконалою, а  в світлі завжди буде домішок його тіні, тому це поганий переклад… Але з іншого боку завдяки тому наш світ такий цікавий, бо кожен його бачить по своєму» – розказує про свій проєкт автор.

В галереї представлено 16 графічних робіт створених автором за кілька минулих років.

Експозиція триватиме впродовж трьох тижнів, галерея знаходиться за адресою: Івано-Франківськ, Марійки Підгірянки, 23.

Довідково: Євген Григор’єв народився 23 січня 1978 року в Луганську. Закінчив загальноосвітню та художню школи і згодом Луганський коледж культури та мистецтв, у 2000 році переїхав у Львів, де закінчив Львівську національну академію мистецтв, графічний дизайн. Адепт живопису, графіки, анімації, та віршетворення, учасник багатьох виставок, як в Україні так і за її межами, живе та працює у Львові.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.12.2019 12:47
загрузка...