Все було організовано дуже професійно: Подробиці викриття плантації марихуани

news-image: Все було організовано дуже професійно: Подробиці викриття плантації марихуани
Плантацію марихуани на території близько 4 гектарів виявили 11 вересня у селі Стовпчатів Яблунівської ОТГ.

Про це повідомили під час спільного брифінгу прокуратури, поліції та СБУ щодо викриття плантацій із коноплею у Косівському районі, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Під час обшуку вилучили майже 100 000 рослин коноплі, більше 500 кг висушених суцвіть, понад 400 кг мелених невисушених суцвіть, 140 кг сухого листя коноплі, майже 100 кг суцвіть та листя коноплі. загальна вага вилученої марихуани становить 1200 кг. Вартість виготовленого з цієї сировини наркотику на чорному ринку становила б понад 50 мільйонів євро.

Також, за словами в.о. прокурора області Володимира Торованина, вилучили вентилятори, сушки, ваги, систему поливу та зрошування, а також промислове обладнання, за допомогою якого працівники відділяли рослини коноплі на різні сорти та виготовляли марихуану (канабіс).

"Все було організовано дуже професійно: від агрономів до промислового обладнання. Виготовлену продукцію збували за кордон", - кажуть в прокуратурі. 

В СБУ зазначають, що кілограм готового зілля організатори збували за три з половиною тисячі євро. Перевіряється версія, що наркотик оптовими партіями переправляли закордон.

Як зауважив начальник обласної поліції Володимир Голубош, наразі затримано трьох фігурантів справи: підприємця, який підписував договір, охоронця і агронома.

"Затримані мешканці Снятинського і Косівського районів, а також 20 осіб, які допомагали обслуговувати теплиці. Це мешканці Чернівецької і нашої області. Їх завезли одноразово без засобів зв'язку. Працівники жили на території, там є будівлі з кімнатами і кухнею. Вони перебували там з власної волі за велику зарплату. Жодної інформації про примусове утримання там працівників немає",- каже Голубош.

За словами правоохоронців, в червні затримані уклали договір оренди. Раніше там вирощували огірки.

"В договорі оренди не вказано, що хотіли вирощувати, тож наразі власник фірми проходить як свідок. Інформація про ринки збуту ще опрацьовується. Там причетні ще й інші особи. Організатора затримали",- каже Голубош.

Читайте нас в FacebookTelegramта InstagramТільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.09.2019 12:32
загрузка...