Як розвиватиметься Івано-Франківськ наступні два роки
На сесії міської ради депутати затвердили програму економічного і соціального розвитку Івано-Франківська на 2019-2020 роки.
Програма розроблена управлінням економічного та інтеграційного розвитку спільно з іншими структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради за участю підприємств, установ, організацій.
Заходи програми фінансуються за рахунок коштів міського, обласного бюджетів, субвенцій з державного бюджету, коштів підприємств, міжнародних фінансових організацій та інвесторів.
Прогнозні розрахунки показників соціально-економічного розвитку міста розроблені на підставі статистичних даних з урахуванням оцінки стану економіки й соціальної сфери у 2017-2018 роках, впливу складної політичної та економічної ситуації та інших зовнішніх факторів, очікуваних тенденцій, зміни впливу цих факторів у перспективі.
Цілі та пріоритети економічного і соціального розвитку у 2019-2020 роках:
1. Модернізація транспортної та дорожньої інфраструктури, розвиток велоруху, зокрема:
- продовження будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна;
- будівництво Північного бульвару на ділянці від вулиці Бельведерської до вулиці Панаса Мирного;
- впровадження проекту "Будівництво нових тролейбусних ліній в місті Івано-Франківську та оновлення рухомого складу КП Електроавтотранс" за кредитні кошти;
- розвиток велоруху, в тому числі проведення капітального ремонту тротуару з влаштуванням велодоріжки на Північному Бульварі, на Південному Бульварі та на вулиці Пулюя в м. Івано-Франківську;
- розвиток електричної транспортної мережі (заправок для електромобілів).
2. Реалізація енергозберігаючого проекту "Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська" - кредит НЕФКО та грант Е5Р.
3. Будівництво котелень і теплових мереж для перепідключення споживачів СТЕК до ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго".
4. Запровадження системи роздільного сортування сміття, зокрема встановлення контейнерів для роздільного збирання корисних компонентів відходів у закладах освіти, культури, охорони здоровʼя, на території комунальних підприємств та у місцях масового скупчення людей.
5. Розширення мережі шкіл та дошкільних навчальних закладів, зокрема:
- продовження будівництва СШ в с.Хриплин (І-й пуск. комплекс);
- проведення робіт з будівництва навчально-виховного комплексу (ІІ-й пуск.комплекс) ЗОШ №6 в мікрорайоні "Опришівці";
- продовження будівництва дитячих садків в мікрорайоні "Каскад" та селі Крихівці;
- завершення реконструкції дитячого садка по вул.Г.Хоткевича, 11А.
6. Впровадження системи електронної реєстратури та електронної картки пацієнта в медичних закладах міста.