В Івано-Франківську запрацює інклюзивна крамничка


Із сьомого грудня в Івано-Франківську запрацює соціальна крамничка, в якій продаватимуть вироби дітей з особливими потребами. Крамницю відкривають у межах проєкту "Інклюзивна взаємодопомога".

Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповіла голова ГО "Об’єднані любов'ю" Марія Червак, пише Бліц-Інфо.

Соціальна крамничка працюватиме на першому поверсі народного дому "Просвіта". Там виділили окремі стелажі та місце, де розмістять вироби діток.

"Будь-хто може зайти і придбати собі якусь роботу. Це буде хороший сувенір чи керамічна іграшка в українському стилі, якась звичайна прикраса на ялинку, дерев’яна іграшка чи різана свічка на Святвечір. Ми готові забезпечити подарунками. Головне, щоб діти були задоволені, та клієнти знайшли те, що шукали", - додала Марія Червак.

Очільниця пояснює, що проєкт реалізовують за підтримки благодійного фонду "Відродження". В організації розширюють свою діяльність та ще більше працюють над реабілітацією дітей.

"Зараз ми змогли розширити свою роботу. Перш за все, - це відкриття кулінарної школи, школи вишивки, продовжуємо також роботу у майстернях гончарства, кераміки, ткацтва, прядіння, розвиваємо роботу по дереву та з підручними матеріалами", - розповідає Марія Червак.

У Івано-Франківську запрацює інклюзивна крамничка

Такі майстер-класи для інклюзивних дітей проводять щодня о 15:00 та 16:30. Уроки відвідує приблизно 40-50 дітей, додає Марія Червак. Кожен вихованець обирає собі ту майстерню, в якій хоче працювати.

"Є десь 10-12 діток, які відвідують усі майстер-класи за можливості. Звичайно, усі на уроки приходять з батьками. Зараз у нас є карантин вихідного дня, тому у нас дуже стислий графік. Але діти готові навіть у вихідні зустрічатися", - сказала Марія Червак.

Керівниця ГО "Об'єднані любов'ю" додає, що ,продаючи товари своїх дітей, батьки зможуть відчувати додаткову забезпеченість та захист, зокрема, й під час карантину.

В організації також готуватимуться до відкриття власного сайту, на якому можна буде купити товар.

До слова, соціальну крамницю для потребуючих відкрив в Івано-Франківську благодійний фонд "Час добра та милосердя". За словами голови організації Валерії Кушніренко, кожен, хто опинився у скруті, може звернутися до них за безкоштовною їжею, одягом чи ліками.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!