Бандитське меню "делікатних послуг": розбити авто $1-1,5 тис, скалічити- $2,5 тис., вбити - $7-15 тисяч
Бандити називають себе організаціями, що надають "делікатні послуги", які вони відверто рекламують в інтернеті.
Українці шукають кілерів по інтернету, йдеться у сюжеті ТСН.
Банду, яка чинить криваві розправи, залякує конкурентів або просто лупцює за образу, відтепер можна замовити, не виходячи з дому. Такий бізнес в Україні - не рідкість та приносить чималі прибутки.
Організації, які надають делікатні послуги (так вони себе називають), дають рекламу просто на сайтах безкоштовних оголошень.
У їхніх текстах більше натяків, аніж конкретики. На кшталт: "руйнування майна і не тільки його" або ж "залякування і не тільки".
Проте під час електронного листування представники таких організацій вражають конкретикою: "На тему залякати – так, можемо узятись. Вартість буде залежати від конкретних завдань. Звісно, ви можете сказати: "Мені все одно, головне, щоби людина відчепилась". І тоді ми вже самі сплануємо всі необхідні дії".
Загалом рівень цін із "вирішення питань" виглядає так:
- Спалити/розгромити автомобіль – $ 1-1,5 тис.
- Завдання тілесних ушкоджень людині - $ 2,5 тис.
- Улаштувати нещасний випадок – $ 7-15 тис.
Представник "банди на замовлення" назвався Іваном і дав добу на роздуми разом із номером телефону, який працюватиме лише 24 години. Потім сім-картки позбудуться.
ТСН в ході експерименту обрала найлегший спосіб впливу на "конкурента": на перший раз просто поговорити з людиною, аби зрозумів, що не правий.
"Грубо кажучи: зустріти, притиснути до стінки, пояснити ситуацію, злегка пробити по організму. В якості доказів того, що вплив було здійснено, ми вам надішлемо диктофонний запис в електронному варіанті. Можна фотографії, щоб ви розуміли, що все це було", - заявив Іван.
Вартість такого замовлення склала $ 800. Передоплата - $ 100.
У підсумку всі посилання разом із контактами надавачів делікатних послуг ТСН передала правоохоронцям. В останній розмові з так званими онлайн-кілерами ми повідомили, що поки що передумали карати конкурента. Я
к повідомлялося раніше, українці цікавляться послугами кілерів та шукають відповідну людину для "з'ясування" стосунків з сусідами. Проте дуже часто потрапляють на псевдокілерів із міліції.