Два італійських міста платитимуть половину оренди за житло охочим переїхати туди


Італійські міста Санта-Фйора (Тоскана) та Рієті (Лаціо) вирішили покривати половину витрат за оренду житла для людей, які захочуть туди переїхати та працювати з дому.

Про це пише Громадське з посиланням на CNN.

Особливо привабливими ці пропозиції робить те, що плата за оренду у цих містах вже й так відносно низка. Однак щоб претендувати на фінансову підтримку місцевої влади, людина має довести, що вона справді працює дистанційно.

Переїзд у Санта-Фйору має тривати від 2 до 6 місяців. Влада цього містечка з населенням у 2,5 тисячі пропонує також альтернативу — виплата 200 євро замість допомоги з орендою. Загалом за оренду житла у Санта-Фйорі зазвичай просять від 300 до 500 євро. 

«Мета полягає в тому, щоб спонукати людей переїхати сюди та віртуально працювати звідси. Ми хочемо, щоб Санта-Фйора стала гнучким офісом. Кожного разу, коли молодь їде в пошуках роботи в інше місце, це забирає частину нашого містечка», — каже мер Санта-Фйори Федеріко Балоккі.

Натомість пропозиція 50-тисячного Рієті є навіть більш привабливою. Там допомога міста з орендою житла може тривати й довше, ніж 6 місяців. Крім того, охочі можуть вибрати будинок навіть у навколишніх сільських районах, де плата за оренду житла є нижчою.

Причиною такого рішення місцевої влади є те, що населення міста не зростає, оскільки воно розташоване недалеко від Рима.

«Молоді люди все ще тікають у Рим в пошуках роботи, тому ми розпочали місію із залучення віддалених співробітників, які перетворять Рієті у свій офіс і пожвавлять наше місто», — сказав мер Рієті Даніеле Сінібальді.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!