Франківців просять не брехати медикам, щоб отримати допомогу


Очільниця департаменту охорони здоров'я міськради Марія Бойко нарікає, що почастішали випадки, коли люди обманюють медиків, начебто тільки повернулись з-за кордону.

Про це Марія Бойко сказала під час оперативної наради у міського голови. інформує Бліц-Інфо. За її словами, деякі люди обманюють медиків, щоб їх госпіталізували. 

На жаль маємо такі випадки, коли люди звертаються за медичною допомогою і кажуть, що тільки  вчора повернулися з-за кордону. Відповідно розгортається бригада медиків, бригада швидкої допомоги, бригада лабораторного центру, готується бокс в інфекційній лікарні, не говорячи вже про костюми і захисті. Тобто система реагує миттєво  А потім виявляється, що людина повернулася з-за кордону понад п'ять тижнів тому. Не можна так поступати з медиками. Ніхто нікому не відмовить у медичній допомозі. Якщо є гарячка чи пневмонія обов'язково робляться всі обстеження, але буде правильно визначена тактика куди цю людину госпіталізувати. Тому що зараз в обласну інфекційну ми госпіталізуємо тих, хто має підозру на COVID-19. Тих хто має запалення легень госпіталізують в інші лікарні. Ні одна людина не залишиться без допомоги. Але просимо бути відповідальними і чесно говорити про свій стан, щоб ми могли правильно надати допомогу”, – закликала Бойко.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!