Генштаб: росіяни залучили значні сили для наступу на Вовчанськ. Бої за місто тривають


На Харківському напрямку оперативна обстановка залишається складною та динамічно змінюється, тривають бої за Вовчанськ.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Ведуться бойові дії на напрямках Пильна - Лук’янці, Пильна - Глибоке, Пильна - Олійникове, Муром - Бугруватка. Крім того, противник проводить штурмові дії на напрямках Стрілеча - Глибоке, Олійникове - Глибоке, Оліникове - Лук’янці, Муром - Стариця, Плетенівка - Тихе. Протягом доби на цих напрямках ворог здійснив 22 штурмові дії, із них 14  - ще тривають.

Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Там ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до 5 батальйонів та не рахується із власними  втратами. Тільки вбитими на цьому напрямку російські загарбники втратили за добу понад 100 чоловік. На даний час ворог має тактичний успіх.

"Сплановано заходи щодо знищення противника, який вклинився в нашу оборону, - зазначають у Генштабі. - Наші захисники ведуть оборонні дії, завдають вогневого ураження противнику, широко застосовують безпілотні системи з метою ведення розвідки і завдання точкових ударів для завдання максимальних втрат. Триває розгортання резервів для стабілізації ситуації.  В ході визначення завдань військам, одним із головних пріоритетів є збереження життя наших воїнів"

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!