Іванофранківцям пропонують влаштовувати побачення у незвичних місцях


Столик на двох, пелюстки троянд та запалені свічки довкола. І романтична музика на тлі. Це відео зняли працівники обласної унiверсальної наукової бібліотеки. Поки очікували закохану пару. Саме тут, у відділі літератури з мистецтва, вони організували уже 3 побачення…при книжках.

Задіяти бібліотеку для романтичних зустрічей – ідея іванофранківчанки Марти Сенів. Цей проект, розповідає жінка, має назву «Happy moments». Його започаткувала торік. На День Святого Валентина. Зізнається, ідею задіювати нестандартні місця для побачень перехопила у львівських активістів. І у декретній відпустці знайшла час для її реалізації. А невдовзі – і місце, пише ВЕЖА.

Таке рандеву вартуватиме закоханим трохи більше тисячі гривень. Перше побачення в рамках проекту відбулося саме у бібліотеці, згадують організатори.

Потрапити на таку подію стороннім – неможливо. Адже одна з основних умов послуги – усамітнення. Як усе виглядає, можна побачити лише на випадкових світлинах чи відеофрагментах із закулісся.

Зважаючи на пору року, книгозбірня наразі користується найбільшою популярністю серед іванофранківців, каже Марта Сенів. З приходом літа можна буде задіяти ще одну локацію – оглядовий майданчик міської Ратуші. Свої «щасливі моменти» там уже упіймали кілька закоханих пар.

Ідей чимало, зізнається Марта. Зокрема, нині роздумує над організацією побачень на даху багатоповерхівки. Наразі у пошуку відповідного місця. Паралельно виконує поточні замовлення. Чергових гостей у бібліотеці очікує у день закоханих.