Малі та середні підприємства Івано-Франківська мають змогу долучитися до Проекту Програми Розвитку ООН
У 1999 році в Україні було започатковано ініційований Центром муніципального менеджменту (Хабітат) та МО «Громадянська ініціатива» Проект «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» у співпраці з ПРООН, Урядом України та Міністерством фінансів Польщі у якому взяли участь понад 2 тисячі підприємців та місцеві органи влади, 197 районів та міст, 8 областей України та АРК Крим.
За участю Фонду «Україна-Хабітат», приватних інвесторів та комерційних банків, які обслуговували Кредитну лінію ЄБРР в Україні протягом 2002-2014 років профінансовано понад 1000 проектів пілотних підприємств-учасників Проекту на загальну суму біля 500 млн. доларів США.
Координаційна рада UN-Habibat в Україні інформує про продовження Проекту і готова надати практичну допомогу міськвиконкому та малим і середнім підприємствам міста у формуванні та організації фінансування Місцевої інвестиційної програми розвитку малого та середнього підприємництва міста на період до 2025 року, орієнтованої на створення і збереження робочих місць та залучення інвестицій у розвиток експортного потенціалу підприємств міста.
Програма реалізується за механізмом державно-приватного партнерства за участю малих і середніх підприємств міста та у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, комерційними банками, Фондом «Україна-Хабітат» та міжнародними організаціями донорами країн-членів ООН та Європейського Союзу.
Малі та середні підприємства міста мають можливість взяти участь у Програмі та зареєструватися до 1 вересня 2015 року на сайті Фонду «Україна – Хабітат» –www.fund.habitat.org.ua (у розділі – «малий та середній бізнес»).
За результатами попередньої оцінки заявлених проектів Центром муніципального менеджменту (Хабітат) – впроваджуючою агенцією Місцевих інвестиційних програм в Україні (тел. +380 50 506 16 31, e-mail:info@habitat.org.ua) буде організовано КОНСУЛЬТАТИВНИЙ СЕМІНАР з узгодження Графіку формування та організації першого траншу фінансування Програми з урахуванням пропозицій.
Детальнішу інформацію можна отримати у відділі промисловості та розвитку підприємництва управління економічного та інтеграційного розвитку: т. 552028, e-mail: viddilrp@gmail.com