На Косівщині селяни побили жінку з дитиною - подумали, що вони "навідники ТЦК" (ВІДЕО, ФОТО)


У селі Космач селяни побили немісцеву жінку та її дочку, бо подумали, що вони приїхали "здавати" чоловіків у ТЦК. Як наслідок - у жінки струс мозку, а в дитини перебій носа.

Про інцидент у facebook розповіла Іванна Ванджурак.

За словами жінки, 6 лютого вона з 6-річною донькою їхала в Космач на "Нову пошту". На дорозі її зупинив натовп, серед яких, як заявляє жінка, були п'яні.

"Їхала я значить на нову пошту в Космач зі мною в машині перебувала моя донечка якій 6 рочків, в самому центрі біля заправки мене зупинив натовп РОЗЛЮЧЕНИХ ЖІНОК з яких і деякі особи були в великому стані алкогольного спʼяніння, у них були в руках дубинки, біти, різні залізні металеві штуки. Я відкрила вікно і вони зразу почали так мовити наїхати на мене зі словами (хто ти така, куди ти їдеш, якого х*я ти приїхала до нас в село) я їм обʼяснила що їду з дитиною на нову пошту, і що я місцева із сусіднього села, вони з наїздом сказали, щоб я показала свій телефон чи я їх там не знімала, я зразу взяла в руки телефон і одній жіночці все показала, вона побачила що там нічого немає  і сказала ну нехай їде поки їде…", - ділиться жінка.

Іванна додає, що її пропустили. Втім, на зворотному шляху її знову зупинили та почали погрожувати їй, адже вона нібито приїхала "здавати" чоловіків у ТЦК.

"І тут я вже повертаюся із нової пошти цією самою дорогою, і вони знову там стоять, але вже ще більш розлючені, і я дивлюся як всі ці люди просто їдуть на мою машину, я встигла замкнути двері, і відкрила вікно, і декілька осіб почали мене знову питати хто я така, що я точно не місцева, бо вони мене не знають, і що я НАВОДЧИЦЯ ВОЄНКОМУ!!! Що я приїхала до них в село здавати їх і здавати їхніх чоловіків, і це було вже з криками з погрозами та матами в мій бік сказано… І тут почалося все ПЕКЛО вони почали бити машину, (трясли так машиною, хотіли машину перевернути) почали витягувати мене через вікно, виривати мені волосся і вирвали ключі з машини, вони хотіли всіма способами витягнути мене з машини, я почала кричати, що в МАШИНІ ДИТИНА надіялася на хоть якусь людяність, АЛЕ ОДНА ЖІНОЧКА ЗАПХАЛА БІТУ У ВІКНО І ДАЛА В ГОЛОВУ ДИТИНІ, в той час як інша мене тримала за волосся і я нічого просто нічого не могла зробити потім звідкись взялись дві мої знайомі та односельчанки яким я дуже вдячна , я їх впустила в машину, одна взяла дитину на руки і почала прикривати собою, інша допомагала мені вибратися з їхніх рук, там вже і відео декілька секунд встигли зробити!!! І це все тривало десь приблизно 15-20 хв", - заявляє Іванна.

Немає опису.

Вона додає, що невдовзі чоловік з натовпу закричав, що це не та машина. Тож натовп переминув увагу на іншу автівку, яка в той момент їхала дорогою.

"Але в один момент один вуйко закричав, що всі сюда,  це не та машина яка нам потрібна була ми попутали!!! І ззаді приїхала інша машина і вони так мовити переключилися на ту машину, і я незнаю як але вибралася із того Пекла!!! Скажіть люди від коли вам жінка із дитиною маленькою викликає загрозу???", - ділиться пережитим жінка. - Для тих хто розповсюджує неправдиву інформацію що ніби я була пʼяна, то в мене є всі докази, я проходила у лікарні та у відділку Алкотестер, і там все по 000".

 

Бліц-Інфо звернулося за коментарем до поліції. Там підтвердили конфлікт та пообіцяли вже невдовзі оприлюднити всю інформацію.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!