На ЛГБТ-вечірку в Києві завітали працівники ТЦК. У «КиївПрайді» кажуть, що це тиск


Під час підготовки до ЛГБТ-вечірки у київський артцентр Closer прибули працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки Подільського району міста. У «КиївПрайді» заявили, що це є проявом тиску на прайд-рух.

Свою позицію громадська організація висловила у соцмережах, пише Громадське.

8 червня організація UkrainePride організовувала вечірку «Рейвах Прайд». Там мали виступити квір-артисти й артистки, а також представники організацій та формацій, що «виступають за безпечні простори й можливості для ЛГБТІК-спільноти».

А втім, туди прибули працівники київського ТЦК. Як розповіли у «КиївПрайді», вони перевіряли документи в усіх присутніх та намагалися забрати на проходження військово-лікарської комісії тих чоловіків, які не мали з собою необхідних документів.

У громадській організації заявили, що не скасовуватимуть захід і проводитимуть вечірку «в напружених умовах». Водночас там кажуть, що розцінюють таку подію як тиск на прайд-рух в Україні.

«Ми, представниці та представники українського прайд-руху, повністю усвідомлюємо важливість мобілізації та проведення необхідних заходів для її забезпечення. Водночас ми маємо інформацію, що серед усіх масових культурних та освітніх заходів, які сьогодні проводяться у Києві, представники ТЦК обрали для перевірки лише ЛГБТК+ подію. Ми розцінюємо такі дії як цілеспрямований тиск на прайд-рух в Україні», — заявили у «КиївПрайді».

Там також запевнили, що й надалі проводитимуть свої заходи, попри складні умови.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!