Найменше грошей для армії спрямували Яремчанська та Білоберізька громади, - Онищук


Яремчанська та Білоберізька громади Івано-Франківської області спрямувалти на потреби армії найменше грошей, хоча отримали десятки мільйонів у свої бюджети від військових.

Про це заявила голова ІФ ОВА Світлана Онищук 13 жовтня.

"Обидві громади отримують десятки мільйонів гривень надходжень з оподаткування від військових. У той же час, на їхні потреби скерували найменші суми зі своїх бюджетів", - сказала Онищук.

Чиновниця додала, що робоча група "Прозорість та підзвітність", яка працює при ОВА, рекомендували цим громадам переглянути витрати бюджетних грошей та якнайбільше спрямувати на потреби Сил оборони.

"Голова Білоберізької громади погодився профінансувати запити оборонців загалом на 13 мільйонів гривень. Придбати автівку для сил ППО, дрони для тероборони та забезпечити фінансовий резерв для потреб військових на наступний рік. І все це з надходжень з податку від доходів фізичних осіб-військовослужбовців", - наголосила голова ОВА.

Натомість Яремчанській громаді рекомендували проаналізувати бюджетні можливості та не оголошувати нові тендери на благоустрій, а допомогти армії - з податку від військових виділити п'ять мільйонів гривень.

"Голова громади запевнив, що допоможе з посиленням обороноздатності області - придбає чотири автомобілі для сил ППО", - підкреслила чиновниця.

 Нагадаємо, що 8 листопада Верховна Рада проголосувала за спрямування "військового" ПДФО до Держбюджету.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!