Облрада і ДЮСШ подали до суду через захоплення землі стадіону на Шухевичів


Про це під час виїзного засідання Івано-Франківської обласної ради повідомив голова Олександр Сич.

За словами Олександра Сича, спеціалісти апарату облради підготували необхідні документи і подали їх до суду.

"Йдеться про двох осіб, які захопили частину землі цього стадіону. Позивачем виступає обласна ДЮСШ, адже стадіон на їх балансі. У свою чергу облрада буде третьою стороною цього розгляду, як власник майна. Я хотів би закликати тих "активістів", які зірвали нам сесію, нібито захищаючи від руйнування стадіон, хай тепер ідуть під суд і вимагають покарання тих, хто вкрав землю цього стадіону", - сказав голова.

Нагадаємо, у грудні 2017 року в облдержадміністрації запропонували звести Палац спорту на місці стадіону обласної ДЮСШ, що на Шухевичів, 21. Таку пропозицію навіть винесли на розгляд Івано-Франківської облради проте депутат міської ради Віталій Мерінов разом з іншими протестувальниками зірвали сесію. Відтак через безлад і штовханину у залі облрада відклала розгляд питання. Опісля, відбулись громадські обговорення, де сусіди майбутнього Палацу спорту виступили проти будівництва. Не знайшла ідея підтримки й серед деяких спортсменів, які наразі займають на стадіоні. У підсумку питання зняли з розгляду сесії, поки міська влада не запропонує інші ділянки для будівництва.

Як відомо, по сусідству з стадіоном і проживають кілька відомих франківців, що публічно виступили проти будівництва манежу. За інформацією Бліц-Інфо, межі стадіону на кілька метрів порушив депутат Івано-Франківської міськради від "Самопомочі", бізнесмен Іван Пуйда та  франківський бізнесмен, екс-депутат облради Богдан Лесюк. Читайте про це у метаріалі: Хто з відомих сусідів заліз за межу стадіону?

Також до теми: Як виглядає франківський стадіон, де пропонують звести спорткомплекс

Уряд виділив 150 млн грн на "Палаци спорту". Франківськ залишився ні з чим

Облрада планує судитись через захоплення землі стадіону на Шухевича

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!