Організатори "ФЕСТ-2019" розповіли про особливості цьогорічного фестивалю


Сьогодні, 11 лютого, в Івано-Франківську організатори розповіли, чим вражатиме ХХІХ Міжнародний фестиваль танцю «ФЕСТ-2019».

Фестиваль проходитиме 17-19 лютого у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак розповідає, що цьогоріч фестиваль вперше офіційно матиме статус міжнародного.

"Вже кілька років до нас приїжджають з інших країн. Це заслуга колективу. Важливо, коли є такий контент, кожен може побачити різні стилі танцю, навчитись новій техніці та удосконалити себе. Географія щороку зростає. Рейтинг фестивалю - високий, і я вважаю, що він має далі розвиватись",- каже Федорак.

За словами організаторів, цьогоріч на фестиваль приїхав 41 колектив: три колективи з Польщі, інші - з Прикарпаття та різних міст України, які змагатимуться у 15-ти номінаціях. Кращим колективам вручать Гранд-прі. Організатори підготували для учасників пам'ятні графічні роботи, всім вручать пам'ятні подарунки та керамічні медалі.

Заступник директора Департаменту культури Івано-Франківської міської ради Панько Захар сподівається, що фестиваль не втратить якості.

"29 фестиваль танцю "ФЕСТ-2019" йде в ногу з часом. Спілкування в нашому житті є одним з найголовніших завдань. Буде спілкування - буде злагода. А танець - мова тіла, теж свого роду спілкування. На базі такого юного покоління виросте нова нація, яку ми спільно будуємо",- зазначає Панько.