Поліцейські презентували соціальний відеоролик, який закликає не сідати за кермо нетверезими


Соціальним відеороликом «Другого шансу може не бути – не сідай нетверезий за кермо» поліцейські мають на меті звернути увагу громадян до проблеми дорожньо-транспортних пригод, а також аварій, які вчинені водіями у стані сп’яніння.

У середу, 27 листопада правоохоронці Івано-Франківщини організували подію в громадському ресторані Urban Space 100, щоб нагадати прикарпатцям: значна кількість ДТП стається тоді, коли водії керують автомобілем у нетверезому стані. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції в області.

У відеоролику один водій їде напідпитку, а інший – тверезий. В останнього в салоні перебувають дочка і дружина. Під час поїздки вони будують плани на майбутнє і діляться щасливими моментами життя, як раптом автомобіль з нетверезим водієм виїжджає на зустрічну смугу і зіткнення уникнути неможливо… Час зупиняється і в цей момент захмелілий водій розуміє, що він зробив…

«Ми хочемо нагадати учасникам дорожнього руху, що часто ДТП стаються за участю водіїв у стані сп`яніння. Статистика – невтішна: 332 аварії від початку 2019 року за участю водіїв у нетверезому стані. В цих ДТП 20 людей загинули, а 118 – травмувалися. За вказаний період поліцейські склали 3054 адмінпротоколи за керування у стані сп’яніння», - каже начальник сектору комунікації поліції області Христина Максимчак.

Заступник начальник Управління превентивної діяльності Інна Костенко впевнена, що цей відеоролик – меседж до людей і зауважила, що групи реагування патрульної поліції працюють 24/7: «Ми наголошуємо всім бути свідомими громадянами і телефонувати на лінію «102» при виявленні нетверезого керманича — ми обов’язково відреагуємо».

Актори відеоролику не приховують, що попри постановку кадрів, емоції були наче вони дійсно потрапили в аварію.

«Страшно уявити, коли у ДТП травмуються чи гинуть люди, а особливо діти. Я є водієм, у мене є автомобіль, але принципово не вживаю алкоголь, а за кермом це абсолютно не припустимо», – каже учасник відеоролику Андрій Довбуш.

«Я ніколи не потрапила у ДТП, але «у момент зіткнення» мені було дуже страшно. Я знала, що ми граємо на камеру, але все життя тоді пройшло перед очима», – зізнається Іванна Терлецька.