Майже 70% прикарпатців перебувають зараз без світла


Про електропостачання станом на вечір 24 листопада розповіли в Прикарпаттяобленерго.

24 листопада ситуація з вимкненнями електропостачання нестабільна через критичний стан енергосистеми України вцілому. Наразі практично 70% області без світла.

З електроенергією зараз лише лінії, які живлять критичну інфраструктуру: лікарні, водоканали, насосні станції, котельні тощо. В області за командою диспетчера «Укренерго» знеструмлено споживачів згідно Графіків аварійних вимкнень, Графіків погодинних вимкнень та Спеціальних Графіків аварійних вимкнень.

Спрогнозувати періоди відсутності електроенергії за адресамизнову неможливо, тому, будь-які раніше опубліковані графіки та прогнози зараз не діють.

Щоб не допусти масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» має збалансувати енергосистему. Якщо не дотримуватись команд та не знімати доведене навантаження, енергосистема не витримає.

Для цього сьогодні протягом доби, щоб зняти навантаження, яке доводить нам «Укренерго» доведеться вимикати електроенергію без дотримання черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час. Додатково можливі вимкнення за адресами, які не належать до черг.

Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК «Укренерго» після стабілізації системи.

Прикарпатців просять не обривати телефонні лінії кол-центру - диспетчери не можуть спрогнозувати, коли надійде команда від «Укренерго», і коли електропостачання відновиться. Тому, тих у кого не буде світла, просять про розуміння. У тих, в кого воно буде, просять про максимально можливу економію.

Коли ситуація стабілізується, обіцяють проінформувати. Слідкуйте за повідомленнями.

Нагадуємо: через атаки енергосистема України зазнала безпрецедентних руйнувань. Генерації електроенергії критично недостатньо, щоб забезпечити область світлом, споживання росте.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!