Прикарпатці укладають договори на технічне обслуговування внутрішніх мереж з "Івано-Франківськгазом"


Витоки газу на внутрішніх мережах є причиною половини викликів екстреної служби «104».

Така велика кількість випадків зумовлена  відсутністю вчасного технічного обслуговування. Відповідно до чинного законодавства, відповідальність за внутрішні мережі та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їхні власники.

«Івано-Франківськгаз» пропонує споживачам фіксовану вартість технічного обслуговування внутрішніх мереж. Вартість робіт разом з ПДВ складає 300 грн на рік. Кожна родина може самостійно подбати про безпеку своїх рідних. Необхідно лише укласти договір з компанією та оплатити послугу на місці у  POS-terminal, або за рахунком у будь-якому банку впродовж 5 днів. Цього року технічне обслуговування внутрішніх мереж  замовили 2256 споживачів «Івано-Франківськгазу».

«Підписавши договір з нашою компанією, клієнт отримує: приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів, огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку, перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах та усунення витоків на муфтових з’єднаннях. Після перевірки споживач може дізнатися, чи мережі в справному, а отже безпечному стані», - говорить директор з капітального будівництва АТ «Івано-Франківськгаз» Олександр Мандрик.

В АТ "Івано-Франківськгаз" закликають споживачів подбати про безпеку та провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж у своєму помешканні. Укласти договір з газорозподільною компанією на цю послугу можна у 104.ua Клієнтських просторах чи зателефонувавши за тел. 067 65 65 104.

Укладення договору про здійснення ТО відбувається на добровільних засадах. До вартості договору не включене обслуговування газових приладів та ремонт внутрішніх мереж та приладів обліку.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!