Прикарпаття втратило на війні чотирьох захисників


На війні загинули ще четверо воїнів з Прикарпаття.

Сумна звістка сколихнула Делятинську громаду. 19 листопада 2022 року під час мінометного обстрілу біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області героїчно загинув командир відділення охорони взводу охорони роти охорони ВЧ 4007 старший прапорщик Копчук Олександр Романович 1979 року народження. Олександр народився та проживав у Делятині на вулиці О. Кобилянської.

Про прибуття тіла Героя, дату і час похорону повідомлять додатково.

Крім того, сьогодні, 21 листопада в Івано-Франківську попрощались з Синицею Павлом Олександровичем. Героя поховали на Алеї Слави міського кладовища в Чукалівці. Також, громада провела в останню дорогу франківця Романа Мельниковича, який загинув під час тяжких боїв на Донеччині. Поховали воїна в Опришівцях. Про це в мережі повідомив Руслан Марцінків.

А 18 листопада, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, загинув військовослужбовець ЗСУ - РОМАНЮК ІГОР МИРОСЛАВОВИЧ 1984 р.н. житель с. П'ядики, Коломийського району, П'ядицької ТГ. Про це повідомляє Відділ освіти, культури, молоді та спорту П'ядицької. ОТГ. Захисник загинув під час артилерійсько-мінометного обстрілу завданого військовими формуваннями російської федерації, отримавши поранення несумісні з життям у Бахмутському районі Донецької області.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!