Родини загиблих внаслідок пожежі у Косівській ЦРЛ отримають матеріальну допомогу


Трагедія, яка трапилася у 28 грудня минулого року у КНП «Косівська центральна районна лікарня», забрала життя п’ятьох людей: трьох пацієнтів та двох медичних працівників.

У зв’язку з цим обласна державна адміністрація звернулася до обласної ради з проханням розглянути можливість виплатити родинам загиблих, інформує ІФ ОДА.

Усі сім’ї загиблих отримають по 50 тисяч гривень.

Окрім того, з метою розв'язання питання щодо виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали, та сім’ям загиблих внаслідок пожежі у реанімаційному відділенні КНП “Косівська центральна районна лікарня”, за рахунок коштів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2022-2026 роки родинам також буде виплачена допомога в розмірі 23 тис. грн. кожному.

Фінансову підтримку сім’ї загиблих та постраждалих зможуть отримати і від Фонду соціального страхування України опісля завершення усіх розслідувань щодо причин виникнення пожежі. Зокрема, йдеться про виплату одноразових матеріальних допомог членам родин померлих та компенсацію за надані медичні послуги. 

Нагадаємо, пізно ввечері 28 грудня в палаті реанімаційного відділення Косівської центральної лікарні спалахнула пожежа. Жертвами пожежі стали троє пацієнтів. Також сильні опіки отримали троє працівників медзакладу з яких одна наступного дня померла в лікарні. Згодом у ДСНС назвали причину трагедії - пожежа сталась через заупокійну свічку.

За попередніми оцінками відновлення лікарні обійдеться в 7 мільйонів гривень.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!