Росіяни мали просування біля Очеретиного, тривають бої біля ще п'яти населених пунктів


Ворог просунувся біля Очеретиного. Тривають бої в п'яти інших населених пунктах: Вовчанськ, Берестове, Кліщіївка, Уманське та Красногорівка.

Про це повідомили у DeepState.

Російські війська нещодавно просунулися на захід і північний захід від Авдіївки на тлі наступальних операцій у цьому районі 23 травня, про це пише "Інститут вивчення війни" у зведенні від 22 травня.

Геолоковані дані за 22 травня показують, що Сили оборони завдали удару по російському пункту постачання боєприпасів на північному заході Уманського. Ймовірно, російські війська нещодавно захопили Уманське, і, найімовірніше, створять точку постачання боєприпасів тільки в якомусь підконтрольному прифронтовому населеному пункті. Додаткові геолоковані кадри, опубліковані 22 травня, показують, що російські війська просунулися на захід від Бердичів. Бої тривали й на північ від Авдіївки, в районі Калинового; на північний захід від Авдіївки в районі Очеретиного, Новоолександрівки, Архангельського, Сокола, Новопокровського, Соловйового; і на захід від Авдіївки в районі Нетайлового.

Очеретине карта

За словами головкому Олександра Сирського, найінтенсивніші бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках, а найбільш підготовлені російські підрозділи намагаються прорватися між Бердичами та Старомихайлівкою.

Сирський заявив, що ЗС РФ проводять механізовані та піхотні атаки й іноді використовують в атаках мотоцикли та квадроцикли.

"Інтенсивно атакував ворог українських захисників на Покровському напрямку. Тут, протягом дня, за підтримки авіації та артилерії, агресор здійснив 22 атаки. Напружена ситуація в Уманському та Новоселівці", — йдеться у зведенні Генштабу.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!