Руслан Марцінків святкує ювілей. Як франківці вітають очільника міста


Сьогодні, 22 листопада міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків святкує день народження.

Очільнику міста виповнилось 40 років. Тож іванофранківці масово вітають мера у мережі. Переважно містяни бажають Марцінківу здоров'я та наснаги. Бліц-Інфо зібрав найкращі побажання.

"Бажаємо доброго здоров'я, великого терпіння і здійснення всього задуманого!!!",- бажає психологиня Natalka Chaplynska.

"Щирі вітання від нашої родини. Здоров'я та натхнення в нелегкій праці керівника нашого міста. Щастя Вам та вашій родині",- пише місцевий житель Roman Krytsun.

"Вам 40! Не так уже й багато: Всього лиш 20 після 20. То ж зичимо у це прекрасне свято як в юності - міцніти і рости. Ніхто не знає, що нас завтра жде. Зірки, хоч відають, мовчать на видноколі, то ж проживіть усі прекрасні дні по вінця повні у щасливій долі. Нехай Вам легко сходить час робочий й спокійні будуть вихідні. Хай щастям сяють добрі очі і сонцем радують всі дні",- вітає франківка Ірина Іринка.

"Щороку я бажав вже меру мого міста стати гідною постаттю. Бо він вже увійшов в його історію. Аби зроблене було чимось більшим за бруківку чи шалену будову. Аби маючи чималі повноваження він ними розпорядився на користь людей. Аби по суті юний для мера вік дозволив йому побудувати технологічне і сучасне місто. Ну і аби в вікіпедії було написано не лише про те, що гей не може бути патріотом... Нині - у мера, який вже чотири роки на посаді черговий день народження. І останній рік його першої каденції. На вікіпедії все ще лише згадана вище цитата. Що ж, з днем народження!",- вітає Вадим Войтик.

"Високодостойний Руслане Романовичу! Прийміть мої сердечні вітання з Днем Вашого Народження. Благий Господь хай завжди буде Вашим добрим і благим попутчиком на Вашому життєвому шляху. Душевного миру, сімейного щастя, у дітях радості і усіляких благ сердечно зичу вам. Хай береже вас Господь і Його Пречиста Матір. Многая і благая Літа",- пише Митрополит Івано-Франківський і Галицький Православної Церкви України Іоасаф Василиків.

Приєднались й до привітання Департамент молодіжної політики та спорту, управління охорони здоров'я Івано-Франківської міської ради, КП Івано-ФранківськводоекотехпромМФК Прикарпаття та інші.

Додамо, минулого року Марцінків відсвяткував цей день з сім'єю в горах.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини