Студенти кількох університетів Франківська зібрали чверть мільйона на FPV-дрони для ЗСУ


Протягом двох місяців студенти кількох найбільших університетів Івано-Франківська організовували благодійні акції та проводили різноманітні заходи, аби зібрати гроші на FPV-дрони для бригад Івано-Франківського обласного базування.

Мова йде про 102 окрему бригаду територіальної оборони, 10 окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс» та 52 окремий стрілецький батальйон.

Спільними зусиллями студенти зібрали 267 060,21 грн., на які, спільно з дофінансуванням Благодійного фонду «Вірні», було закуплено та передано Захисникам України 20 FPV-дронів. 

«Разом з студентами закладів вищої освіти Івано-Франківська ми ставили собі амбітну мету зібрати 1 мільйон гривень протягом «Студентського fpv збору», проте кожен з університетів, часто окремі факультети і кафедри, мали паралельно інші, не менш важливі збори та акції на підтримку Сил Оборони України, тому вдалося акумулювати саме таку суму, за що ми дуже вдячні нашій молоді. Ми домовилися в майбутньому робити й інші спільні акції та збори коштів для війська», – наголосив голова БО «Вірні» Андрій Матійчик.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!