Центр рекрутингу української армії незабаром відкриють в Івано-Франківську


У червні 2024 року в Івано-Франківську відкриють перший в області Центр рекрутингу української армії. Створять його у співпраці з міською радою та Міноборони.

Про це розповів директор департаменту адміністративних послуг Івано-Франківської міськради Богдан Питель, пише Суспільне.

У центрі можна буде отримати консультацію щодо служби у війську, а також обрати посаду та військову частину.

"Рекрутери консультуватимуть тих, хто має бажання, укласти контракт. Повістки у центрі не видаватимуть", — каже Богдан Питель.

З його слів, над створенням Центру рекрутингу української армії в Івано-Франківську почали працювати у травні 2024 року. Проєкт перебуває на погодженні у Міноборони. Наразі в Україні діє 21 такий центр.

Богдан Питель також додав, що комп'ютерним обладнанням Центр рекрутингу української армії забезпечить ЦНАП. Зараз у центрі є дві вакансії. Надіслати резюме можна на електронну пошту ЦНАПу: cnap@mvk.if.ua.

"Це має бути вмотивована людина, яка хоче допомогти українській армії, і має високий рівень комунікації. Бажано, щоб була юридична освіта. Бо все ж таки — це робота із супроводом та документами", — пояснив Питель.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!