У Франківську група молодиків б'є перехожих та знімає це на відео. Поліція розпочала кримінальне провадження


Хуліганство із застосуванням газових балончиківв Івано-Франківську: Поліцейські Прикарпаття розпочали кримінальне провадження.

Під час моніторингу соціальних мереж, поліцейські виявили відео на якому невідомі вчиняють протиправні дії до мешканців Івано-Франківська, зокрема літніх людей. На відео правопорушники завдавали випадковим перехожим тілесних ушкоджень, а також застосовували газові балончики. Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

За допомогою до правоохоронців ніхто не звертався, жодних звернень до поліцейських також не надходило. Поліція Прикарпаття розпочала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

"В рамках кримінального провадження правоохоронці перевіряють викладену в мережі інформацію щодо побиття пересічних людей, встановлюють потерпілих осіб та всіх причетних до хуліганських дій. Слідчі дії тривають. Поліція Прикарпаття також звертається до небайдужих мешканців, якщо Вам відома інформація про вказані та аналогічні правопорушення чи про осіб, які вчиняють протиправні дії, повідомляйте на спецлінію “102”. Анонімність гарантовано!",- зазначили у поліції.

Знімок екрана з відео телеграм-каналу "Чорний з Івано-Франківська".

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!