У Франківську власниця "Дністра" отримала в обслуговування ще й парковку біля нього


Виконком Івано-Франківської міської ради затвердив результати конкурсу на обслуговування частини парковки на вулиці Шевченка.

Йдеться про паркомісця на вулиці Шевченка, 1 біля готелю "Дністер", або як він по-новому називається "NADIYA PALACE", інформує Бліц-Інфо.

Згідно затверджених результатів конкурсу, оператором паркування в цій зоні стала власниця готелю Надія Лєвшакова. Йдеться про 19 паркомісць загальною площею 286,27 м. кв. 

Як йдеться у протоколі засідання конкурсної комісії, для участі у конкурсі по лоту 1 конкурсну пропозицію подав один учасник - ФОП Лєвшакова Надія Миколаївна. За визнання її переможницею проголосували 8 членів комісії, утримався один.

Нагадаємо, готель побудували у 1913 році, спочатку йому дали назву "Австрія". За Польщі готель перейменували в "Варшаву", пізніше він був "Спартаком", "Одесою", "Дністром". 

У 2004 році "Дністер" перейшов у власність ТОВ "Фірма Надія" підприємців Мирослава Бойка та Надії Лєвшакової. У 2016 році компанія запустила проєкт реставрації будівлі, яка швидко обросла скандалами: під час будівельних робіт добудували два поверхи та вежу, а головне – засклили колонаду на першому поверсі. Попри протести місцевих мешканців та позицію мерії, у підколонному просторі так і не прибрали скління.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!