У Калуші оголосили конкурс на вакантні посади в інклюзивно-ресурсному центрі


Минулого тижня управління освіти Калуської міської ради оголосило конкурс на заміщення трьох вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради». А саме, шукають: учителя-дефектолога, практичного психолога та учителя лікувальної фізкультури.

Умови оплати праці педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради»: заробітна плата складається  із посадового окладу, надбавок в розмірі  25 відсотків посадового окладу за роботу в центрі, 20 – за престижність праці та надбавки за вислугу років.  Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста  за спеціальністю “Дефектологія”, “Психологія”, “Фізична культура”, інформують "Вікна"

Документи на участь у конкурсі приймає міське управління освіти (м. Калуш, вул. Підвальна, 16) до 22 червня включно. Конкурс відбудеться у приміщенні управління освіти Калуської міської ради 24 червня і включатиме письмовий кваліфікаційний іспит та співбесіду з претендентами.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!