В Опришівцях батьки нарікають на відсутність туалету у Центрі дозвілля для дітей
У мікрорайоні Опришівці на базі народного дому «Просвіта» з вересня функціонує міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.
У клубі з понад сотнею дітей займаються педагог-організатор та чотири керівники гуртків. Тут діти безкоштовно вчаться танцювати та відвідують художні гуртки. Єдина проблема, на думку батьків, відсутність туалету у приміщенні, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.
За словами керівниці гуртків Наталії Салижин, з першого вересня малеча ходить у біотуалет місцевого магазину, який розташований поблизу клубу. Коли хтось хоче до вітру, то заняття припиняють, одягають дітей та усіх разом виводять на вулицю. Зізнається, це проблема, однак іншого виходу поки немає.
«Ми постійно кажемо, щоб міська влада допомогла нам. Наші діти дуже талановиті, ми їх водимо на конкурси, де вони займають призові місця. Дітки хочуть розвиватись, але для цього потрібні кращі умови. Добре, що тепер у приміщенні маємо рукомийник, щоправда, воду до нього носимо самі»,- ділиться керівниця.
Юлія Леочко, яка представляє батьківський комітет, теж не задоволена такими умовами. Розповідає, що її донька має проблеми зі здоров’ям. Хвилюється, що вихід дитини на вулицю може призвести до погіршення її стану.
«Ми стараємось багато не пити, щоб рідше ходити в туалет. Взимку тут страшне, добре що хоч поставили рукомийник. Хлопчикам легше, а як бути дівчаткам? Треба вирішувати питання з туалетом»,- впевнена франківка.
У свою чергу, депутат міської ради Василь Ревчук зазначає, що знає про цю проблему і шукає вихід давно. Пояснює, що діти можуть ходити у туалет школи, або ж у біотуалет, який знаходиться поруч.
«Це питання підіймалось неодноразово і Департамент комунального господарства пообіцяв поставити біля цього приміщення біотуалет, суто для цих дітей. Міський голова погодив виділення додаткових коштів для створення умов, це все є в процесі. Як буде з туалетом – я поки не готовий сказати. Коли будуть бюджетні призначення, фахівці управління капітального будівництва приїдуть на місце, зроблять проєктно-кошторисну документацію і згідно з нею почнуть виконувати роботи»,- пояснює Ревчук.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!