У Рогатинській громаді відзначили 125-річчя залізничній колії
24 Листопада 2022, 12:21
![](https://blitz.if.ua/local/news/232253/3cb80cedc524d65%20(1).png)
125 років тому у Рогатині відкрили залізничну колію Ходорів - Рогатин - Підвисоке. Ця подія стала вирішальною у розвитку громади.
Залізниця була і залишається одним із найважливіших логістичних інструментів. А у часі війни - ще й символом українського спротиву. Відтак, у Рогатині вирішили згадати про тих, хто 125 років доклався до запуску залізничної колії. Адже саме завдяки залізниці Рогатин поєднався зі світом. Детальніше у сюжеті Громадського ТБ Рогатина.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)