У садку на Франківщині дітей годували підробленою сметаною. Її вже вилучили


Під час перевірки в яслах-садку «Едельвейс», що в Яблуньці Солотвинської селищної ради, виявили сметану з масовою часткою жиру 21% та вмістом рослинних жирів. Її використовували для харчування дітей.

Про це йдеться на сторінці Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише Бліц-Інфо.

При проведенні перевірки спеціалісти встановили всіх постачальників та реалізаторів згаданого харчового продукту та провели процедуру відкликання недоброякісної сметани.

Виробнику – ТзОВ «Агропобутсервіс» (с. Надичі Жовківського району Львівської області) повернуто залишки даного продукту.

Разом з цим, виявлено цікаву закономірність в ціновій пропозиції виробника і постачальників до кінцевого споживача. Виробник відпустив так звану «сметану» у фасуванні 0,9 кг за ціною 29,1 грн.. Продукт поступив в ясла-садок «Едельвейс» через двох постачальників: перший встановив ціну 36,1 грн. за упаковку (0,9 кг), другий (кінцевий) постачальник продав «сметану» в дошкільний заклад за ціною 58,5 грн.

Варто зазначити, що цінова пропозиція Богородчанського молокозаводу коливається в межах 46,7-51,0 грн. за 0,9 кг сметани.

До теми: В яслах-садку на Богородчанщині знайшли фальсифіковану сметану

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!