Увага! На дорогах Прикарпаття місцями сильний туман та ожеледиця


На Івано-Франківщині 22 та 23 листопада в області та місті спостерігатиметься туман з видимістю 100-500 метрів. На дорогах ожеледиця (1 рівень небезпечності).

Поліція Прикарпаття звертається до всіх учасників дорожнього руху із проханням бути максимально уважними та обережними!

Дотримуйтесь наступних порад:

користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтесь з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями;

пам’ятайте, що в сильний дощ чи сніг краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію;

у разі недостатньої видимості, а особливо, з настанням сутінок, водіям і пішоходам обов’язково необхідно позначити себе на дорозі. Водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи — використовувати світлий одяг та світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.

Нагадуємо, що за несприятливих погодних умов зростає ймовірність потрапити в ДТП.

"Закликаємо всіх бути відповідальними учасниками дорожнього руху! Пам’ятайте, що ви 24/7 можете розраховувати на нас. Потрібна допомога — телефонуйте на лінію 102!" - наголошують у поліції. 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!