В Івано-Франківську розпочинається сезон благодійних екскурсій
![](https://blitz.if.ua/local/news/245242/998099.png)
Перша екскурсія відбудеться вже в неділю 12 травня о 12:00.
Традиційно щонеділі о 12:00 гіди будуть чекати на охочих біля Туристично-інформаційного центру Івано-Франківська, щоб розповісти і показати цікаві місця нашого Івано-Франківська.
Окремі екскурсії відбуватимуться за попередньою реєстрацією, яка буде доступна за 6 днів до їх початку. Посилання на реєстрацію будуть опубліковані на офіційних фейсбук-сторінках організаторів: Відділ туризму ІФ ОДА / IF Tourism Office Visit.frankivsk.
Оплата за екскурсії – добровільна. Частину коштів гіди передадуть на потреби ЗСУ чи благодійність.
"Екскурсійні мандрівки стануть хорошою можливістю дізнатися більше про історію та культуру міста, його найцікавіші визначні пам'ятки і місця. Долучайтеся до наших екскурсій та відкрийте для себе Івано-Франківськ з нового боку. Слідкуйте за афішами на наших сторінках",- закликають у відділі туризму ІФ ОДА.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)