Влада обіцяє, що інвестори, які створять більше 25 робочих місць у малому бізнесі та 150 - у великому, 5 років не платитимуть податків


Держава працює над створенням нових стимулів для розвитку промисловості, нових виробництв та залучення інвестицій – у тому числі, і в аграрному секторі.

Зокрема, цього року введений у дію пакет законів, які стимулюють створення нових робочих місць.

Відповідно до цих законів, інвестори, які запускають нове виробництво в Україні, створюючи мінімум 25 нових робочих місць у малому бізнесі та 150 у великому, отримують податкові пільги. Протягом перших 5 років їх звільнять від сплати податку на прибуток, а наступних 5 років вони будуть платити половину від встановленої ставки цього податку, повідомляють у прес-службі Кабміну.

Закон «Про стимулювання інвестиційної діяльності» юридично забезпечує права і гарантії для інвесторів, які забезпечують створення нових робочих місць. Протягом 2013-2032 рр. передбачені механізми отримання інвесторами державної підтримки у вигляді: прямого бюджетного фінансування, відшкодування відсотків за кредитами в банках або державних гарантій для залучення іноземних кредитів (позик), а також створення лояльної до інвестора системи оподаткування.