Як доглядати за шкірою, якщо 8 годин працюєш в офісі?
Якщо ви живете в селі або в екологічно чистому маленькому місті, то знайте, що у вас є всі умови для того, щоб шкіра була в ідеальному стані. Але що як своє життя ви проводите у задимленому мегаполісі, а ваш робочий день – це 8 годин в офісі? Що впливає на красу, і як доглядати за шкірою в стресовій обстановці?
Почнемо з негативних факторів, які можуть зіпсувати ваш зовнішній вигляд, пише сайт Цікаво знати.
Перше – це офісне повітря: опалення взимку і кондиціонери влітку сушать ніжну шкіру обличчя. А від браку свіжого повітря шкіра стає тьмяною.
Друге – щоденне споживання кави. Улюблений напій, від якого прокидаєшся вранці, виявляється, має сечогінний ефект. У підсумку, шкіра обличчя піддається величезному ризику зневоднення.
Третє – малорухливий спосіб життя і постійна напруга зору на роботі викликають набряки на обличчі. Мішки під очима і набрякле обличчя далеко не норма.
Через порушеного режиму дня і недосипи під очима можуть з’явитися синячки.
Ну і, звичайно, стреси, забруднене повітря в місті і вічні пробки, в яких ви змушені дихати вихлопними газами.
Що ж робити?
Існує кілька простих правил:
Замініть або хоча б доповніть споживання кави чистою питною водою (1,5 – 2 л на день), щоб наповнити шкіру вологою зсередини.
Щоб не турбувала набряклість, стежте за своїм раціоном харчування і щогодини робіть невелику зарядку – і для тіла, і для очей.
Щоб не було темних кіл під очима, обов’язково виділяйте на сон близько 8 годин і відпочивайте у добре провітрюваному приміщенні.
Прибрати тьмяний колір обличчя допоможе свіже повітря. У перервах виходьте на короткі прогулянки. Гуляйте подалі від доріг.
Ці прості щоденні звички допоможуть виглядати краще.
Але при цьому потрібен і косметичний догляд.
Шкіра обличчя не завжди встигає за ритмом мегаполісу, і всі ці фактори пошкоджують природні механізми клітинної захисту, пригнічують місцеву імунну систему, провокують запалення. Вони викликають видимі зміни на шкірі обличчя – почервоніння, набряклість, свербіж, гіперпродукцію шкірного сала, сухість, зневоднення. Що призводить до утворення зморшок і ознак передчасного старіння.
Для ефективної боротьби з наслідками стресу рекомендується ранковий домашній догляд:
- очищення (гель/пінка за типом шкіри);
- тонік для обличчя;
- нанесення крему.
Уранці потрібно користуватися зволожуючим кремом, для того щоб зарядити обличчя вологою на цілий день; а в основі декоративної косметики обов’язково повинен бути SPF фактор, бажано близько 30 одиниць і більше.
Перебуваючи в офісі, ви можете користуватися термальною водою, яка дрібно розпорошується на обличчя без шкоди для макіяжу.
У вечірньому догляді рекомендується:
- зняття макіяжу міцелярної водою, (обов’язково змивається звичайною водою!);
- очищення (гель/пінка за типом шкіри);
- тонік;
- нанесення сироваток, що містять гіалуронову кислоту;
- нанесення нічного крему.
Обираючи крем для домашнього догляду, ви повинні звертати увагу на його склад.
Зробіть акцент на такі компоненти:
- Гіалуронова кислота – підтримує оптимальний рівень вологи і сприяє оновленню шкіри.
- Пептиди – контролюють темп, зростання, життєвий цикл клітини і правильне функціонування шкіри.
- Вітамін С є потужним антиоксидантом, який руйнує вільні радикали, запобігає їх негативному впливу на клітини, сприяє освітленню шкіри та активує клітини.
- Комплекси рослинних екстрактів солодки, полину, гінкго білоби, лохини діють як захисний екран від шкідливого впливу навколишнього середовища.
І все-таки домашній догляд не може повністю замінити візити косметолога.
Для того щоб заспокоїти шкіру, лікар може запропонувати комбіновану чистку. Ця процедура прибирає з поверхні шкіри омертвілі клітини, звільнивши дорогу для зростання молодих клітин, зменшує виділення шкірного сала і покращує обмінні процеси.
Завершальна маска заспокоїть і зволожить шкіру, а також запустить обмінні процеси у клітинах. Як часто проводити таку процедуру, вам розповість ваш косметолог.
Якщо шкіра перебувала у стані хронічного стресу, то лікар призначає більш глибоке відновлення, наприклад, процедуру біоревіталізації, тобто введення в шкіру гіалуронової кислоти. А також препарати, збагачені амінокислотами, вітамінами, пептидами, ДНК-комплексами. Процедура проводиться курсом у 2-3 рази з проміжком в 10-14 днів.
Усі перераховані рекомендації прості, але ефективні. Дотримуйтесь їх, і шкіра вам подякує.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!