За час незалежності 120 тисяч українців постраждало від торгівлі людьми та сучасного рабства
За оцінкою міжнародної організації з міграції з часів незалежності України понад 120 тисяч жінок чоловіків та дітей постраждали від торгівлі людьми та сучасного рабства. Про це мовилось на прес-конференції з питань міграції та протидії торгівлі людьми в Україні та регіоні, що відбулась в Івано-Франківській облдержадміністрації. Повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо»
Україна регіон з дуже давньою традицією міграції. Часом міграція може допомагати вирішувати економічні завдання, підвищувати дохід у тих регіонах де скромні можливості працевлаштування на місці та водночас може призводити до негативних наслідків.
За даними статистики Міжнародної організації з міграції українців продавали для того, щоб змушувати займатися проституцією, примусової праці та жебракування і з метою вилучення органів у понад 60 країнах світу.
«Найбільш вразливими є жителі дрібних містечок та сільських районів оскільки в них дуже часто немає доступу до надійної інформації про ризики торгівлі людьми, їм складно перевірити надійність потенційного роботодавця і захиститися. Також у цій категорії знаходяться люди, що перебувають у розпачі», - наголошує Манфред Профазі голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
Тому головним завданням організації з міграції в Україні є допомога урядам країн та їх членів у побудові потенціалу потужності для того, щоб збільшувати переваги і угоди, які може принести міграція і захищати своїх громадян.
Додамо, що Івано-Франківська область є одним із чотирьох регіонів України, де з 2009 року впроваджується проект «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад». Він фінансується Швейцарською Конфедерацією та реалізується Міжнародною організацією з міграції спільно з фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром.