Чи може спати новонароджений з батьками. Відповідь фахівців франківського пологового

news-image: Чи може спати новонароджений з батьками. Відповідь фахівців франківського пологового
Дуже важливо для дитини навчитися засинати самостійно. Денний сон дуже добре підходить для тренування цього уміння, оскільки можна привчити малюка спати в різних місцях і умовах.

На сторінці КНП "Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру" відповіли на питання, де має спати дитина.

Протягом кількох перших місяців бажано тримати дитяче ліжечко новонародженого у своїй кімнаті. Це дозволяє стежити за дитиною та спрощує нічні годування. Багато мам ставлять дитяче ліжечко якомога ближче, щоб дитина була на відстані витягнутої руки. Але якщо хропіння та сопіння малюка будитиме, ліжечко можна відставити на кілька метрів.

Фахівці охорони здоров'я на даний час не радять дитині спати в ліжку з батьками всю ніч, через ризик задухи. Після того, як батьки заснуть, не можна бути впевненими, що голова дитини не потрапить під покривало або ковдру.

"Ви можете ділити ліжко з дитиною, викладаючи її собі на живіт після годування та пригортаючи до своєї шкіри. Але обов’язково кладіть її у власне ліжечко, коли ви готові заснути. Важливо також прослідкувати, щоб ваш малюк ішов у своє ліжечко або кошик, як тільки починає дрімати. Дуже заманливо чекати, доки він не засне у вас на руках, перш ніж покласти його у ліжко",- йдеться в дописі.

Діти повинні навчитися засинати самостійно, щоб зрештою спокійно спати вночі. Також медики радять провести різницю між денним та нічним сном.

"Привчіть дитину вдень засинати у своїй власній кімнаті, або внизу серед шуму і суєти сімейного життя. Це сформує контраст по відношенню до тиші й темряви нічного сну, і допоможе їй зрозуміти різницю між цими двома видами сну",- зазначають у перинатальному.

До теми: Як гуляти з новонародженим взимку. Поради від франківського перинатального центру

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.02.2019 22:18