До Франківської ОТГ приєднають ще два села


В Івано-Франківську розпочалась позачергова сесія міськради. На порядку денному 27 питань. У залі присутні 30 депутатів.

Серед іншого, депутати розглянули питання «Про схвалення проєктів рішень щодо добровільного об’єднання Братківецької та Узинської сільських територіальних громад до Івано-Франківської міської територіальної громади», інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як зауважив міський голова Руслан Марцінків, це друге рішення по цих селах. Після нього документи будуть подавати на висновок в Івано-Франківську ОДА.

Також Тисменичанська сільська рада зробила крок до приєднання до Івано-Франківської ОТГ.

Окрім того, сільський голова Тисменичан Сергій Баланюк просив депутатів надати згоду їхньому селу приєднатись до Франківської ОТГ.

Баланюк розповів, що за перспективним планом село мають приєднати до Переріслянської ОТГ. Однак селяни не бачать перспективи у цій ОТГ, тож просять депутатів Івано-Франківська дозволити їм приєднатись до міста.

«У нас був схід села і всі мешканці одноголосно висловили бажання приєднатись до Франківської ОТГ. Багато наших мешканців навчаються та працюють в Івано-Франківську. Об’єднання має бути добровільним», - зауважив Баланюк.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що це складний процес, але сьогодні можемо проголосувати за перше рішення і спробувати приєднати це село до міста.

Нагадаємо, 9 жовтня під час позачергової сесії міської ради депутати прийняли рішення про створення Івано-Франківської ОТГ. Першими до міста приєднались Підлужжя і Черніїв. Також до міста приєднались Березівка, Колодіївка та Підпечари. Загалом до Франківська за перспективним планом мають приєднати 18 населених пунктів.

До теми: Тисменичани та Радча хочуть приєднатись до Франківської ОТГ

Читайте нас у FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!