Фотозона, Миколай і шопка: Чим вражатиме новорічний ярмарок у Франківську

news-image: Фотозона, Миколай і шопка: Чим вражатиме новорічний ярмарок у Франківську
На свято Андрея в Івано-Франківську урочисто розпочне роботу новорічно-різдвяний ярмарок.

Щороку організатори ярмарку придумують все нові і нові розваги для франківців та гостей міста. Тож кореспондентка Бліц-Інфо дізналася, які сюрпризи  чекатимуть на відвідувачів ярмарку цього року.

За словами начальниці відділу організації дозвілля КП «Центр розвитку міста і рекреації» Олександри Копаєвої, ярмарок почне діяти з 12 грудня, проте офіційне відкриття планується о 18.00 год. 13 грудня.

«Ми щороку все більше уваги приділяємо атракціям, щоб привабити людей. Зокрема цього року встановимо великий будиночок - фотозону. На свято Миколая будиночок перетвориться на резиденцію святого. Миколай буде зустрічати діток, водити з ними хороводи, діти зможуть писати листи. На Різдво, в будиночку облаштуємо велику шопку. Окрім того, протягом всієї діяльності ярмарку, гостей розважатимуть традиційні Марічка і Василько», - розповідає чиновниця.

Варто зауважити, що цьогоріч ярмарок працюватиме з 12 грудня до 20 січня. На урочисте відкриття організатори підготували театралізовану програму з кумами та ще багато цікавого.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.11.2018 16:00